Termo drabužiai dar vadinami "ilgaisiais apatiniais" arba “termopaltais” dėl savo išvaizdos - pailgų apatinių drabužių, kurie priglunda prie viso kūno. Yra daugybė priežasčių, kodėl žiemą svarbu dėvėti termo drabužius. Termo drabužiai paprastai gaminami iš medvilninio poliesterio. Jie turi būti naudojami kaip vidinis sluoksnis, kuris ne tik nepraleidžia šalto vėjo, bet ir užtikrina, kad kūno šiluma išliktų sulaikoma ir neišeitų. Ieškodami termo rūbų internete arba fizinėse parduotuvėse, supraskite, jog termo drabužiai turi būti prigludę prie odos, kad būtų efektyvesni. Bet tai nereiškia, kad jie jausis nepatogūs ar varžys jūsų judesius.

Termo rūbų privalumai

Neleis jums sukaisti - Termo drabužiai puikiai sulaiko prakaitą, todėl jie rekomenduojami žmonėms, aktyviai leidžiantiems laisvalaikį: sportuojantiems, atostogaujantiems slidinėjimo kurortuose ar mėgstantiems iškylauti. Aktyviai leidžiantys laiką, natūralu, kad žmogus sušyla ir prakaituoja, tačiau dėvint šiuos rūbus – prakaitas yra išgarinamas. Taip nejaučiamas nemalonus prakaito kvapas, be to, apsisaugoma nuo peršalimo ligų, kuriomis itin dažnai sergama sušilus ar perpūtus vėjui.

Nevaržo jūsų jūdėsių - Termo rūbus reikia vilkėti aptemptus kad jie galėtų atlikti savo darbą. Kokybiški termo rūbai pagaminti taip, kad pamirštumėte, jog juos vilkite, ir jie visiškai nevaržo jūsų jūdėsių.

Prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros - Termo rūbai naudingi ir dėl to, kad jie puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros. Vadinasi, galima sugriauti mitą, jog termo drabužiai tinkami nešioti tik žiemą. Tiesa ta, kad jie palaiko stabilią kūno temperatūrą, todėl su jais nesušalsite, kai už lango spaudžia šaltukas, ir nesušilsite, kai kepina saulė.

Ar termo rūbai turi minusų?

Retai, bet deja, pasitaiko, kad kai kurie žmonės gali būti alergiški medžiagoms naudojamoms termo marškinėlių ar kelnių gamyboje. Todėl verta susipažinti su gamintojo aprašymu etiketėje, ar internetinės svetainės prekės aprašyme. Kartais tokius drabužius siuvančios įmonės neskiria dėmesio siuvimo kokybei, todėl savo ruožtu gali būti pastebimos siūlės. Tai gali sukelti skausmingų įbrėžimų ir gerokai sumažinti drabužių naudojimo komfortą. Todėl renkantis termo drabužius verta atkreipti dėmesį į nuomonę apie gamintoją, išvaizdą ir medžiagų sudėtį.

Apibendrinimas
Gyvenant tokiais pavojingais laikais kaip dabar, mūsų nuomone tikrai verta investuoti į kokybišką termo aprangą, nors jau praėjo beveik metai nuo COVID-19 karantino iki šiol privalu saugotis kiek įmanoma daugiau, nuo ligų, o paprasto peršalimo ar gripo simptomai labai panašus į COVID-19, neretai darbovietės norint apsisaugoti nuo galimo pavojaus prašo darbuotojų pasilikti namie kol pasveiks.