Sandėliavimo lentynos arba kitaip vadinami stelažai yra puikus pasirinkimas tvarkingai susidėti, sandėliuoti ir laikyti daiktus ir atsargas. Tvarkingai sudėliotos prekės yra kiekvieno prekybininko vizitinė kortelė, tad sandėliavimo lentynos yra puikus sprendimas tam įgyvendinti. Sandėliavimo lentynos gali būti įvairaus aukščio, pločio, ilgio, taip pat gali skirtis ir lentynų medžiaga. Plačioje mūsų pasiūloje galite rasti tvirtas sandėliavimo lentynas metaliniu rėmu su MDF plokščių arba cinkuoto plieno lentynomis. Sandėliavimo lentynos yra plačiai naudojamos beveik visose srityse: namų sandėliukuose, garažuose, pramonėje, fabrikuose, maitinimo įstaigose, bibliotekose, dirbtuvėse, parduotuvėse ir t.t. 

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti 7 skirtingų rūšių sandėliavimo lentynas su skirtingais dydžiais, lentynomis ir skirtingomis lentynų apkrovomis:

  • Metalinės sandėliavimo lentynos – tai lentynos, kurios užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Šių lentynų paviršius yra cinkuotas, tad puikiai tinka visur, kur stelažas gali būti paveiktas skysčių (vanduo, alyva ir įvairi chemija).  Šių stelažų kojelės yra sujungtos ir sutvirtintos plienine plokščia juosta, pritvirtinta prie kojų 6 varžtais. Tokia tvirtinimo sistema užtikrina puikų sandėliavimo lentynos tvirtumą ir stabilumą. Metalinės lentynos tvirtinamos varžtais.
  • Primo lentynos – sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 100kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių bevaržte sistema, stelažų kojeles jungia ir stabilizuoja plieninis kampinis strypas.
  • Standard lentynos – sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 200kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių bevaržte sistema, stelažų kojeles jungia ir stabilizuoja plieninis kampinis strypas.
  • Solid lentynos - sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 250kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių su varžtais. 4 varžtais prisukamų kojelių surinkimo sistema suteikia stelažui didesnį standumą ir stabilumą.
  • Strong lentynos - sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 300kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių bevaržte sistema, stelažų kojeles jungia ir stabilizuoja plieninis kampinis strypas.
  • Heavy lentynos - sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 400kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių su varžtais. 4 varžtais prisukamų kojelių surinkimo sistema suteikia stelažui didesnį standumą ir stabilumą.
  • Hard lentynos - sandėliavimo stelažas, kurio lentynų apkrova yra iki 500kg. Cinkuotas plieninis, korozijai atsparus stelažo rėmas ir tvirtos MDF plokštės lentynos. Stelažų lentynos tvirtinamos prie kojelių su varžtais. 4 varžtais prisukamų kojelių surinkimo sistema suteikia stelažui didesnį standumą ir stabilumą.


Tvirtos, stabilios, ilgaamžiškos sandėliavimo lentynos yra tvirtinamos varžtinėmis jungtimis. Lentynos gali būti jungiamos visos kartu į vieną eilę. Taip pat šias sandėliavimo lentynas galima tvirtinti prie sienos norint išgauti didesnį stabilumą.

Sandėliavimo lentynas rekomenduojama rinktis pagal tai, maždaug kokio sunkumo daiktus žadate sandėliuoti, žiūrėti į maksimalią leistiną lentynos apkrovą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į stelažo aukštį, ilgį, plotį, išmatuoti savo turimą plotą ir išsirinkti tinkamiausio dydžio stelažą. Mūsų didelėje pasiūloje kiekvienas atras tinkamiausio dydžio variantą.

Bendrai tariant visos sandėliavimo lentynos yra tvirtos, patikimos ir ilgaamžiškos,kadangi jos visos yra pritaikytos didelių svorių laikymui. Lengvo ir paprasto montavimo sandėliavimo lentynos pravers bet kurios srities daiktų sandėliavimui. Šie stelažai padės įvesti tvarką ten, kur iki šiol yra chaotiškai laikomi įvairūs daiktai ir atsargos. 

Visas mūsų parduodamas sadėliavimo lentynas gali apžiūrėti čia -> Sandėliavimo lentynos