Apsauginiai akiniai yra svarbi asmeninių apsaugos priemonių dalis. Dirbant specialius darbus, kurių metu padidėja rizika susižeisti akis, apsauginiai akiniai yra vienintelis būdas nuo to apsisaugoti ( akių obuoliai gali būti pažeidžiami metalo ar medžio drožlėmis, akys gali būti nudeginamos cheminių medžiagų ar jų garų, patiriamos spindulinės traumos atliekant suvirinimo darbus ir panašiai).


Apsauginių akinių tipai ir rūšys

Apsauginiai akiniai gali būti patamsinti, su papildomomis apsaugomis dar didesniam sandarumui. Visa tai garantuoja aukšto lygio apsaugą, kuria galėsite pasikliauti. Tuo pačiu profesionalūs gamintojai gali pasirūpinti Jūsų komfortu, kad darbų metu jaustumėtės ne tik saugiai, bet ir patogiai. Akiniai nespaudžia, neveržia veido, yra reguliuojamo dydžio, tinkami patiems įvairiausiems darbiniams poreikiams.
Antras dalykas, kurį svarbu žinoti renkantis apsauginius akinius – suprasti, kuo vieni apsauginiai akiniai ir/ar skydeliai skiriasi tarpusavyje. Skirtingos linzės ir stiklai gali apsaugoti jūsų akis nuo sužeidimų, kuriuos patiriate dėl to, jog į akis patenka pašaliniai objektai (pvz., kažkas įkrito), optinės radiacijos ar ryškių šviesos pliūpsnių, kurie gali laikinai net ir apakinti. Dažniausiai linzėms ir stiklams naudojamas polikarbonatas, akrilas, NXT poliuretanas bei optinis stiklas.

  • Polikarbonatas - itin atsparus sutrenkimams bei įbrėžimams, lengvas, apsaugo nuo UV spindulių. 
  • NXT poliuretanas: itin aukštas ryškumas, bene lengviausia medžiaga, puikiai apsaugo nuo sutrenkimų ar įbrėžimų. 
  • Akrilas: nebrangus ir lengvesnis už optinį stiklą bei atsparus daugumai chemiškai agresyvių medžiagų. 
  • Optinis stiklas: puikiai apsaugo nuo įbrėžimų, neiškreipia vaizdo. 


Kodėl verta rinktis Riley akinius?

Riley apsauginiai akiniai – inovatyvūs apsauginiai akiniai, sukurti profesionalių dizainerių, plėtros inžinierių, saugos specialistų ir sporto mokslininkų komandos, turinčios dešimtmečių patirtį. Tai modernūs ir techniškai pažangūs apsauginiai akiniai, skirti patenkinti individualius poreikius, o gaminiai yra stilingi, patogūs, naujoviški ir ekologiški.

Kiekvienas apsauginių akinių gaminys buvo sukurtas pagal išskirtinius standartus, kad apsaugotų Jūsų akis įvairiose aplinkose. Sukurta naudojant naujausią apsauginių lęšių ir rėmelių technologiją, naujovišką dizainą ir unikalias veikimo savybes; Riley akiniai tinka įvairioms reikmėms, leidžia dėvėtojui jaustis užtikrintai ir saugiai.


Riley kompanijos istorija

Prestižinis Riley apsauginių akinių prekės ženklas sukurtas 2016 m. po ilgus metus trukusių tyrimų ir plėtros dėka.

  • 2017 m. buvo pristatyta „RX On+Sight“ paslauga, skirta akių priežiūrai teikti klientų patalpose. Tai buvo idealus sprendimas sveikatos ir saugos vadovams, personalo ir profesinės sveikatos vadybininkams, siekiant valdyti viso verslo receptinių akinių reikalavimus. Tais pačiais metais pristatytas mėlynas lęšis, skirtas patalpose dirbantiems darbuotojams, apsaugantis akis nuo nuovargio.
  • 2018 m. pristatytas „Reon“ – pirmasis pramoninis veido skydelis, užtikrinantis aukštą apsaugą nuo smūgių, nerasojantis, su įmontuota standartine apsauga.
  • 2019 m. laimėjo BSIF saugos tobulumo apdovanojimą už RX On+Sight paslaugą. Taip pat sukūrė ir pristatė pirmąjį pasaulyje LED objektyvą.
  • 2020 m. pristatyti „Stream Eco“ – pirmieji pasaulyje apsauginiai akiniai, pagaminti iš vienkartinio plastiko. Pristatyti skaidrūs lęšiai, užtikrinantys tikrą spalvų atpažinimą ir idealiai tinkantys bendrosios paskirties darbams patalpose ir lauke esant normaliam ir silpnam apšvietimui. 
  • 2021 m. pristatytas „Navigator“ – pirmieji pasaulyje apsauginiai akiniai su 4-ių bazių išlenktu lęšiu. 


Stilingi Riley akiniai - užtikrina saugą ir stilių vienu metu

Naujas Riley požiūris grindžiamas šiais pagrindiniais principais: saugumas-tikslumas-komfortas-stilius. kiekvienas Riley apsauginių akinių asortimento modelis yra sukurtas pagal išskirtinius standartus ir pasižymi išskirtiniu, šiuolaikišku stiliumi, kurį norės dėvėti darbuotojai. Šiuolaikinė Riley dizaino filosofija taip pat aiškiai matoma ir receptinių akinių asortimente. Gaminant dizainerių sukurtus metalinius ir plastikinius rėmus, atsižvelgiama ne tik į saugumą, bet ir stilių. Visi atitinka EN 166 standartą, taip pat galimas platus lęšių atspalvių ir dangų pasirinkimas. 

Komfortas ir dizainas - novatoriškas Riley asortimentas sukurtas su integruotu komfortu, funkcijų svarba: paminkštinti sandarikliai, šiuolaikiniai sportiniai rėmeliai, lengvos ir tvirtos medžiagos, reguliuojami mechanizmai, reguliuojami nosies tilteliai, reguliuojamo ilgio kojelės.


Riley apsauginiai akiniai gali būti įsigyti Klaipėdoje, Kėdainiuose, Radviliškyje bei internetu. Glovė MB plečia partnerių ratą, todėl šiuos puikius akinius rasite ir mūsų partnerių parduotuvėse visoje Lietuvoje bei jų internetinėse parduotuvėse.