Krepšelis

Selefa

Gamintojas: Selefa
Vienkartinės Nitrilinės pirštinės SELEFA Sense N100* Tinka alergiškai odai. Dėžutėje 100 vienetų* Nesterilios,Be pudros nitrilinės pirštinės, Iš 100% nitrilo, Atsparesnės platesniam cheminių medžiagų ratui, palyginus su tokio paties storio lateksinėmis pirštinėmis.  Apvalūs r..
3.59€
Be PVM:2.97€
Gamintojas: Selefa
Vinilinės vienkartinės pirštinės be pudros  SELEFA® vinyl siūlo praktišką rankų apsaugą daugelyje sričių.Dėžutėje 150 vienetų. 100 % sintetinės pirštinės - tai kažkas švelnesnio nei įprastos vinilinės pirštinės, suteikia malonų gerą jausmą ir našumą.  Tai..
6.85€
Be PVM:5.66€
Gamintojas: Selefa
Vienkartinės nitrilinės pirštinės be pudros SELEFA Sense, juodos 200vnt*- Nesterilios - Be pudros  - Atsparesnės platesniam cheminių medžiagų ratui, palyginus su tokio pačio storio lateksinėmis pirštinėmis - Apvalūs rankogaliai - Tinka tiek dešinei, tiek kairei rankoms -..
9.50€
Be PVM:7.85€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Selefa

Selefa

SELEFA

Prekės ženklas SELEFA užtikrina kainos ir kokybės santykį siūlant platų prieinamų gaminių asortimentą.

Selefa gamintojas siūlo vienkartines pirštines, vienkartinius rūbus, popierines ir plastikines eksploatacines medžiagas, neaustinius gaminius, tvarsčius, marles ir kt.

SELEFA produktai yra sukurti siekiant sukurti vertę pacientams per gerą kokybę ir sumažinti sveikatos priežiūros išlaidas.

Aukštos kokybės Selefa gaminiai tinkami naudoti tiek biuruose, tiek gamyklose, tiek namuose. Gamintojas nuolat kuria ir tobulina savo gaminius, kad atitiktų griežtus rinkos reikalavimus ir nuolat kintančius klientų poreikius. Selefa vizija yra užtikrinti geriausią vienkartinių priemonių naudotojimą. Selefa gamintojas gali patenkinti visų poreikius – nuo sveikatos priežiūros ir medicinos produktų iki produktų restoranams, viešbučiams ar namų buičiai.