Krepšelis

Suvirintojo akiniai

Gamintojas: Procera
Suvirintojų apsauginiai akiniai Procera Bolle Slam, tamsiai žali Aprašymas:- Puikiai priglundantys, sportinio stiliaus apsauginiai suvirintojų akiniai - Akiniai pagaminti iš patvaraus polikarbonato- Platus matymo laukas - Lęšiai su suvirinimo filtru 5 yra atsparūs įbrėžimams..
24.90€
Be PVM:20.57€
Gamintojas: Procera
Suvirintojų apsauginiai akiniai Procera Bolle Slam, žali Aprašymas:- Puikiai priglundantys, sportinio stiliaus apsauginiai suvirintojų akiniai - Akiniai pagaminti iš patvaraus polikarbonato- Platus matymo laukas - Lęšiai su suvirinimo filtru 1.7 yra atsparūs įbrėžimams- Akin..
24.90€
Be PVM:20.57€
Gamintojas: PortWest
Dujinio suvirinimo akiniai Portwest PW60Gamintojas: PortwestAprašymas: - Tinkami naudoti pjaunant arba virinant su oksiacetileno dujomis - 5 lygio užtamsinimas - Švelnūs ir patogūs rėmai su vartomais lęšiais leidžia akinius naudoti šlifavimo darbams - 99% UV apsaugaPri..
7.15€
Be PVM:5.91€
Gamintojas: Zekler
Suvirintojų apsauginiai akiniai ZEKLER 55Gamintojas: ZeklerSavybės:- Modernus sportinis dizainas - Reguliuojamas lęšių kampas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko, tinka visiems veidų tipams - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui..
16.00€
Be PVM:13.22€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Suvirintojo akiniai

Suvirintojo akiniai

Suvirintojo akiniai - tai akiniai užtamsintais stiklais, kurie apsaugo akis nuo smulkių lekiančių dalelių, UV ir IR spinduliuotės. Tokie akiniai gali būti kaip įprasti akiniai arba su atkeliamais lęšiais. Suvirintojo akiniai būna su nerasojančia ir įbrėžimams atsparia danga. Suvirintojo akiniai kategorijos D.U.K