Krepšelis

Collonil

Gamintojas: Collonil
Universalios valomosios putos Collonil Clean+CareAprašymas:- Clean+Care ypač efektyvios universalios valomosios putos, skirtos visų tipų audiniams- Kruopščiai pašalina nešvarumus, nepažeidžia paties audinio, atgaivina spalvą, išsaugo audinio pralaidumą orui- Tinkamas naudoti ir gaminiams iš kli..
8.49€
Be PVM:7.02€
Gamintojas: Collonil
Kreminis batų odos vaškas Collonil Leather WaxAprašymas:- Leather Wax kremas skirtas klasikinės kalnų bei turistinės avalynės priežiūrai- Tinka visų spalvų avalynei prižiūrėti- Kremo sudėtyje esantis aukštos kokybės natūralus vaškas bei kiti vaškai, tinka avalynės priežiūrai iš lygios odos bei riebi..
3.99€
Be PVM:3.30€
Gamintojas: Collonil
Nano apsauga su nano dalelėmis Collonil NanoproAprašymas:- Inovatyvus impregnantas NanoPro, pagamintas nanotechnologijų pagrindu- Skirtas avalynės, drabužių ir aksesuarų iš lygios odos, zomšos, nubuko, veliūro, tekstilės ir membranos apsaugai- Purškiklio emulsijoje esančios nano dalelės tolygiai pas..
7.59€
Be PVM:6.27€
Gamintojas: Collonil
Universali apsauga nuo purvo, drėgmės Collonil WaterstopAprašymas:- Universalus impregnantas skirtas gaminį impregnuoti ir prižiūrėti- Tinka gaminiams iš lygios odos, zomšo, veliūro, nubuko, tekstilės ir klimato membranų- Patikimai apsaugo avalynę, drabužius, rankines ir kitus gaminius nuo drėgmės, ..
6.99€
Be PVM:5.78€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Collonil

Collonil logo

Apie Collonil

Viskas prasidėjo mažame Kreuzberg kieme Berlyne 1909 m. ir atvedė į visame pasaulyje veikiančią įmonę, kuri yra aukštos kokybės batų ir odos priežiūros sinonimas - COLLONIL.

Pavadinimas Collonil visada reiškė inovacijas ir technologinę lyderystę.

Tvirtai įsitvirtinusi kaip prekės ženklas šalies viduje, per tą laiką įmonė pradėjo plėstis į kitas rinkas – batų priežiūros priemonė iš Berlyno netrukus buvo itin sėkmingai parduodama Prancūzijoje, Danijoje ir Nyderlanduose.

2001 m. Collonil išpopuliarėjo odos gaminių prekyboje su „Premium Line“. 2002 m. buvo pradėtas gaminti jau sukurtas automobilių priežiūros produktas „Car Care“, o 2005 m. sukurta aviacijos priežiūros serija „Aviacija“.

Kitas 2013 m. įmonės istorijos etapas buvo iki šiol geriausio rinkoje hidroizoliacinio purškalo – Carbon Pro – sukūrimas. Novatoriška šio tobulo gaminio technologija leidžia beveik neribotai impregnuoti visas medžiagas ir kvėpuojančias membranas. Jis veikia kaip purškiama membrana, pasižyminti išskirtiniu granuliavimo efektu ir užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo prasiskverbiančios drėgmės, ypatingos drėgmės ir nešvarumų.